asv-poort

VOETBAL GYMZAAL POSTADRES
Sportpark ASV’55
Westerbuurt 22
1606 AL Venhuizen
Verenigingsgebouw
De Buurt 125
1606 AE Venhuizen
Westerbuurt 22
1606 AL Venhuizen
Facebook voetbal: www.facebook.com/sportverenigingASV55
Facebook gymzaal: www.facebook.com/ASV55gymzaal

 

ALGEMEEN BESTUUR ▼
FUNCTIE NAAM TELEFOON E-MAIL
Voorzitter Luuk Swier 06-28527777 luukswier@asv55.nl
Secretaris Richard Zwagemaker 0228-543327 secretaris@asv55.nl
Penningmeester Gertjan Vis 06-14602684 penningmeester@asv55.nl
Bestuurslid gym Stephanie van den Berg 06-12213588 stephanie@asv55.nl
AFDELING VOETBAL ▼
Voorzitter Luuk Swier 06-28527777 luukswier@asv55.nl
Secretaris Richard Zwagemaker 0228-543327 secretaris@asv55.nl
Wedstrijdsecretaris Marc de Groot   wedstrijdsecretaris@asv55.nl
Commissielid Kees Jansen 0228-542115 keesjansen@asv55.nl
Commissielid Arie Schaper 06-22199759 arieschaper@asv55.nl
Sponsoring Jeroen Maas 06-14431932 jeroenmaas@asv55.nl
AFDELING GYMZAAL ▼
Gym algemeen Stephanie van den Berg 06-12213588 stephanie@asv55.nl
Peutergym/dans Kayleigh Maarleveld 06-10726764 kayleigh@asv55.nl
Damesgym Wessel de Busser 06-10859289 wessel@asv55.nl
Herengym Sanne Komen-Bloemendaal sanne@asv55.nl
Pilates Suzanne Rodrigues suzanne@asv55.nl
Bewegen senioren Tineke Komen tineke@asv55.nl
Combifit & Dans Diana Carty diana@asv55.nl
ALGEMEEN ▼
Ledenadministratie   ledenadministratie@asv55.nl
Consul Ron Burger 06-38374436  
Lijnentrekker Frits Vlietstra  
Kantine Cornelis van Winkel 06-51699647 corvanwinkel@hotmail.com
Webmaster Website webmaster@asv55.nl