asv-poort

VOETBAL GYMZAAL POSTADRES
Sportpark ASV’55
Westerbuurt 22
1606 AL Venhuizen
Verenigingsgebouw
De Buurt 125
1606 AE Venhuizen
Westerbuurt 22
1606 AL Venhuizen
KvK-nummer: 40624261 / Bankrekeningnr: NL62RABO0121207714
Facebook algemeen/voetbal: www.facebook.com/sportverenigingASV55
Facebook gymzaal: www.facebook.com/ASV55gymzaal
Relatiecode KNVB: BBFW44S

 

ALGEMEEN BESTUUR ▼
Voorzitter Luuk Swier 06-28527777 luukswier@asv55.nl
Secretaris Richard Zwagemaker 0228-543327 secretaris@asv55.nl
Penningmeester Gertjan Vis 06-14602684 penningmeester@asv55.nl
Ledenadministratie Richard Zwagemaker ledenadministratie@asv55.nl
Bestuurslid gymzaal Stephanie van den Berg 06-12213588 stephanie@asv55.nl
Bestuurslid gymzaal Wessel de Busser 06-10859289
AFDELING VOETBAL ▼
Voorzitter Luuk Swier 06-28527777 luukswier@asv55.nl
Secretaris Richard Zwagemaker 0228-543327 secretaris@asv55.nl
Wedstrijdsecretaris Danny de Busser 06-10297615 wedstrijdsecretaris@asv55.nl
Commissielid Kees Jansen 0228-542115
Commissielid Arie Schaper 06-22199759
Sponsoring Jeroen Maas 06-14431932
Consul Ron Burger 06-38374436 0228-544024
AFDELING GYMZAAL ▼
Gym algemeen Stephanie van den Berg 06-12213588 stephanie@asv55.nl
Peutergym (za) Dennis & Maaike 06-16390078 peutergym@asv55.nl
Damesgym Wessel de Busser 06-10859289
Bewegen senioren Tineke Komen
Combifit/Combishape Diana Carty
ALGEMEEN ▼
Lijnentrekker Frits Vlietstra  
Terreinonderhoud Kees Jansen, Kees Bloemendaal, Gerrit Klaver en Charles Boonkamp